Závodní pneu Pirelli   


Pirelli vyrábí pneumatiky od roku 1901 a už v roce 1907 zvítězila v rallye Peking-Paříž se svou závodní pneu Pirelli Neroferrato. Přidejte se do rodiny Pirelli, budete vítězit i Vy, na silnici, na okruzích i v rally.
Mnozí sledujeme přenosy Formule 1 a strategie týmů s různými směsmi pneumatik jako zpestření děje na trati pro nás diváky, ovšem tam, kde jde do tuhého, ve volné soutěži různých značek, už je volba správné značky, konstrukce a směsi závodní pneu otázka vlastních zkušeností, přístupu k informacím, možností testování a odvahy zkoušet a překvapit soupeře pečlivou přípravou závodního vozu a pneumatik. Pirelli podporuje závodníky uživatele pneu Pirelli v Poháru Pirelli v rally a sprintrally. Naše firma Motorsport s.r.o. má čest být partnerem Pirelli ČR a poskytovat závodníkům veškerý servis a podporu před závody i přímo na závodech, pro účastníky Pohárů Pirelli každoročně připravujeme i speciální snížené ceny a vítězům předáváme i významné finanční výhry.

Pro rally máme všechny typy pneumatik, osvědčené a stále vyvíjené lehké RX na sucho, RE a N na mokro, K, KM a XR na šotolinu, pro evropské soutěže určené P Zero RK na asfalt a Scorpion Rally na šotolinu.

Pro okruhy obouváme 19″ Pirelli P Zero pro vozy Ferrari Challenge, 18″ pro všechny typy GT vozů včetně mistrovského Mercedesu SLS GT3 Charouz Racing System, 17″,16″ i 15″ pro menší vozy a 13″ pro formule.

Novinkou jsou úspěchy závodních pneumatik Pirelli P Zero DS na kopcích, zejména těžším vozům GT a N se podařilo zrychlit oproti Michelinům S5. Na lehké vozy patří ještě měkčí závodní pneu Avon, to je časem ověřená jitota.

Každému, kdo nám zavolá nebo pošle email, rádi poradíme a pomůžeme vybrat a otestovat závodní pneumatiky nejvhodnější pro dané vozidlo i disciplínu. Málokdy se stane, že pro určité vozidlo a situaci je přínosnější použít závodní pneu jiné značky, Avon nebo Michelin, ovšem i ty v plné šíři sortimentu dodáváme.

Kontakty jsou uvedeny přímo v ceníku a také zde:

Martin Komínek 724 208 808 kominek@motorsport.cz
ing. František Podhajský 777 295 429 podhajsky@motorsport.cz
ing. Jiří Wagner 777 554 422 wagner@motorsport.cz
Věra Klípová 777 922 023 klipova@motorsport.cz
Ceník závodních pneu